Rolls Royce na svatbu

Vážené dámy, vážení pánové,

 dovolte, abych vás přivítat na stránkách „Rolls-Royce na svatbu“ firmy Newport Car.

Luxusní limuzína na svatbu

Svatební den patří mezi ty nejvýznamnější a nejslavnostnější dny v životě. Dopřejte si proto elegantní vůz Rolls-Royce Silver Seraph, který Vás doveze k obřadu, na hostinu a který dotvoří nádhernou svatební atmosféru. Rolls-Royce se hodí nejvíce ze všech značek ke svatbám na zámcích nebo hradech. S tímto exkluzivním vozem jsou také krásné svatební fotografie, jak se můžete přesvědčit v galerii.

Limuzína Rolls-Royce Silver Seraph Vám nabídne komfortní a pohodlný interiér, který je klimatizovaný a naopak v zimě nabídne vyhřívané všechny kožené sedačky. Vůz, který je z roku 2000, odkazuje designem na své předchůdce, a proto působí částečně již nyní jako veterán, ovšem s veškerou bezpečnostní a komfortní výbavou. Vzhledem k tomu, že se vůz využívá jen na slavnostní jízdy, jako jsou například svatby, tak mám najeto pouhých 70 000 kilometrů a díky tomu je limuzína ve stavu nového vozu.

Tento vůz garážujeme v Brně a je proto nejvhodnější na svatby konané na jižní Moravě. Jsme ale schopni limuzínu přistavit kdekoliv po České republice.

Rolls-Royce Silver Seraph je pohodlný pro 3 pasažéry + řidiče.

Kromě limuzíny je Vám k dispozici po celou dobu také řidič v obleku, který Vám otevírá dveře. Zároveň, pokud budete chtít, Vám naplánuje cestu a časy potřebné k přesunu.

K limuzíně máme i základní svatební výzdobu. K výzdobě vozu můžete použít i jiná svatební dekorace.

Díky členství v Rolls-Royce a Bentley klubu jsme pro zájemce schopni zajistit i celou kolonu svatebních vozů Rolls-Royce a Bentley.

V rámci spolupráce nabízíme ještě dvě prodloužené limuzínu Rolls-Royce Silver Shadow v bílé a černé barvě. Uvedené limuzíny jsou z roku 1974 a 1979. Pohodlně přepraví v zadní části vozu 4 cestující, kteří sedí naproti sobě.  Do zadní časti se však vejde i 6 osob + jeden vpředu vedle řidiče. Tyto limuzíny vyjíždí z Prahy nebo Tábora a jsou proto nejvhodnější pro svatby ve středních a jižních Čechách.

Video: Pronajměte si luxusní limuzínu Rolls Royce Selver Seraph

Ostatní vozidla

Kromě limuzín Rolls-Royce nabízí naše firma Newport Car také další vozy vhodné na svatbu:

Od jara do podzimu nabízíme především na Brněnsku veterány Škoda Felicia cabrio a Tatra 87.

Nové vozy zastupuje vlajková loď Mercedesu, třída S v prodloužené verzi, která je vhodná pro 3 cestující + řidiče. Uvedený vůz garážujeme v Brně.

Pro dopravu svatebčanů a rozvoz ze svatebních hostin mámena Brněnsku k dispozici nový mikrobus VW T5.

Naším cílem je, abyste si svůj svatební den maximálně užili a ohledně dopravy si nemuseli dělat žádné starosti.

David Kšica

Aktuality

23.10.2018 09:37
Řadu let zde představuji naše auta, která si můžete pronajmout s řidičem. Dnes udělám výjimku a představím se vám osobně. Jmenuji se David Kšica. Podnikám od roku 1995 a v roce 2011 jsem svou činnost rozšířil a založil firmu www.newportcar.cz.Od té doby nabízím přepravu osob unikátními vozy a...
28.06.2018 12:19
Oblíbená akce je zpět: pronajměte si limuzínu Rolls-Royce Silver Seraph alespoň na 3 hodiny a další 1 hodinu od nás máte zcela zdarma!
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>